Apie mus

Žvejybos stovykla SØRØYA DREAM FISH įsikūrusi Sørøya saloje Breivikbotn miestelyje. Sørøya yra ketvirta pagal dydį 811,4 km² ploto sala Norvegijos šiaurėje, Finnmark apskrityje. Ji garsi kaip viena žuvingiausių vietų Norvegijoje ir keliais pasaulinio rekordo žūklės laimikiais, todėl tai ideali vieta pramoginei žūklei.

Žvejybos stovykla SØRØYA DREAM FISH siūlo visas paslaugas, kurios padės Jūsų „žūklės atostogoms“ tapti patogiomis ir įsimintinomis – apgyvendinimas erdviuose apartamentuose (grupėms nuo 4 iki 10 žmonių) su visais patogumais ir nemokamu WiFi internetu, jūrinių katerių su visa reikiama įranga nuoma, žvejybos įrangos nuoma (pilnai sukomplektuotos meškerės, neskęstantys kostiumai, liemenės), transporto paslaugos (parvežimas/nuvežimas iš/į oro uostą). Stovykloje yra įrengta uždara žuvies valymo patalpa ir didelis šaldymo kambarys, vakuumavimo patalpa su reikiama įranga, rūbų džiovinimo patalpa. Prieplauką su kateriais rasite vos už kelių žingsnių nuo apartamentų, lauke įrengta poilsio zona su griliais. Šalia žvejybos stovyklos yra maisto prekių parduotuvė, degalinė, kavinė/baras, bankomatas, vaistinė.

Žvejybos sezonas, kurio metu kimba didžiausios žuvys – menkės, otai, jūriniai ešeriai, saidos, vilkžuvės, tęsiasi nuo kovo iki rugsėjo mėnesio vidurio.

Dažnai kovo ar balandžio mėnesį žiema dar neleidžia apie save pamiršti, bet menkių žvejybai tai patys sėkmingiausi mėnesiai. Menkės neretais atvejais siekia 30kg, pasitaiko laimikių viršijančių ir 40kg. Vėliau savo jėgas galėsite išbandyti su didžiuliais saidų būriais, giliavandeniais jūrų ešeriais, įspūdingais jūrų vilkais, ar seklumose tūnančiais otais. Pastarieji Norvegijos jūros „siaubūnai“ savo dydžiu ir svoriu gali pralenkti net Jus patį – otai neretai siekia 50-60 kg, sėkmės atveju didesni nei 100kg.

Kad ir kokį mėnesį žvejybai pasirinktumėte, Jūsų atostogas lydės unikalūs ir įstabūs gamtos vaizdai, vasarą galima grožėtis baltosiomis naktimis, o žiemą įspūdingomis šiaurinėmis pašvaistėmis. Čia galite išvysti medžiojančias orkas, delfinų būrius ar net didžiausius planetos gyvūnus – banginius.

Galbūt tu būsi vienas iš tų žvejų, kuriam užkibs didžiausias svajonių laimikis? Laukiame atvykstant!